2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı EHMB Lisans Sınav Programı

Sınav Programı   

EHMB Öğretim Elemanı Adı Soyadı İle Listele

Araş.Gör.Yük.Müh. Ayşe Betül Büyükşar - Sınav Bilgileri / Tüm Sınavlar || Yapılacak Sınavlar

CRN Ders Kodu Ders Adı Öğretim Üyesi Kayıtlı Tarih Gün Saat Bina Sınıf Gözetmen Notlar
CRN 7. Hafta (16-22 Mart) / Ders Adı Öğretim Üyesi Kayıtlı Tarih Gün Saat Bina Sınıf Gözetmen Notlar
20765 EHB 252 İşaretler ve Sistemler Işın Yazgan Erer 63 19 Mart Perşembe 1330‑1630 EEB 5302 Ayşe Betül Büyükşar
2.derslik Alican Uysal
CRN 8. Hafta (23-29 Mart) / Ders Adı Öğretim Üyesi Kayıtlı Tarih Gün Saat Bina Sınıf Gözetmen Notlar
20692 EHB 212 Elektromagnetik Alanlara Giriş Tayfun Günel 61 27 Mart Cuma  1330‑1630 EEB 5304 Mahmud Esad Yiğit
5305 Ayşe Betül Büyükşar
CRN 10. Hafta (6-12 Nisan) / Ders Adı Öğretim Üyesi Kayıtlı Tarih Gün Saat Bina Sınıf Gözetmen Notlar
HUK 201 İş Hukuku 7 Nisan Salı 1800‑2000 eposta eposta Ayşe Betül Büyükşar (MD)
CRN 11. Hafta (13-19 Nisan) / Ders Adı Öğretim Üyesi Kayıtlı Tarih Gün Saat Bina Sınıf Gözetmen Notlar
20765 EHB 252 İşaretler ve Sistemler Işın Yazgan Erer 63 16 Nisan Perşembe 1330‑1630 EEB 5302 Ayşe Betül Büyükşar
2.derslik Ersin Alaybeyoğlu Mehmet Tükel yerine
CRN 14. Hafta (4-10 Mayıs) / Ders Adı Öğretim Üyesi Kayıtlı Tarih Gün Saat Bina Sınıf Gözetmen Notlar
ING 201 İleri İngilizce 8 Mayıs Cuma 1800‑1930 MED A34 Özden Bayır (MD)
MED A35 Bilgi Görkem Yazgaç (MD)
MED A35 Ayşe Betül Büyükşar (MD) Can Zoroğlu yerine
CRN 15. Hafta (13 - 17 Mayıs 2015) / Final Öğretim Üyesi Kay. Tarih Gün Saat Bina Sınıf Gözetmen Notlar
MAT 102 Matematik (102/102E, 104/104E) 15 Mayıs Cuma 0900‑1100 EEB 2202/ MO. Özden Bayır 6 gözetmenlik
EEB 2202/ MO. Ayşe Betül Büyükşar eposta ile bildirildi
EEB 2202/ MO. Zehra Yiğit
EEB 2202/ MO. Salih Vehbi Cömert
EEB 2202/ MO. Ersin Alaybeyoğlu Nergiz Şahin yerine
EEB 2202/ MO. Bilgi Görkem Yazgaç
20862 EHB 372 Say.İşaret İşleme Tas.&Uyg. Tayfun Akgül 48 17 Mayıs Pazar 1200‑1400 EEB 5303 Ayşe Betül Büyükşar (HS)
5304 Zehra Yiğit (HS)
CRN 16. Hafta (18 - 24 Mayıs 2015) / Final Öğretim Üyesi Kayıtlı Tarih Gün Saat Bina Sınıf Gözetmen Notlar
20856 EHB 352 Sayısal Haberleşme Hakan Ali Çırpan 44 18 Mayıs Pazartesi 0900‑1100 Maden B205 Ayşe Betül Büyükşar
20878 EHB 437 Biyomedikal Düzenler Zümray Dokur Ölmez 14 20 Mayıs Çarşamba 1200‑1400 EEB 5103 Ayşe Betül Büyükşar Agah Oktay Ertay yerine
20765 EHB 252 İşaretler ve Sistemler Işın Yazgan Erer 61 22 Mayıs Cuma 0900‑1100 EEB 5104 Ayşe Betül Büyükşar
5202 Semiha Tedik Başaran
20725 EHB 222E Introduction to Electronics Mustafa Altun 61 22 Mayıs Cuma 1500‑1700 EEB 4102 Ayşe Betül Büyükşar
4104 Furkan Peker
CRN 18. Hafta (1-5 Haziran 2015) / Bütünleme Öğretim Üyesi Kayıtlı Tarih Gün Saat Bina Sınıf Gözetmen Notlar
20765 EHB 252 İşaretler ve Sistemler Işın Yazgan Erer 3 Haziran Çarşamba 09:00‑11:00 EEB 5107 Ayşe Betül Büyükşar
20818 MAT 271E Probability and Statistics İlker Bayram 3 Haziran Çarşamba 15:00‑17:00 EEB 5103 Ayşe Betül Büyükşar

Yük Dağılımı

Hafta içi (HI) gözetmenlik: 10
Mesai dışı (MD) (HI 16:30 sonrası) gözetmenlik: 2
Hafta sonu (HS) gözetmenlik: 1
Gözetmenlik Toplam Yük (TM) = HI X 1 + MD X 1.5 + HS X 2 = 15

Bu liste 10.06.2015 - 16:48 tarihinde güncellenmiştir.
Lütfen güncel genel gözetmenlik programı için buraya tıklayınız

Sınav Programı Son Güncelleme: 10.06.2015 - 16:48
Powered by Google Sheets

Final Sınav Programı

... TBA

Sınav Programı

... TBA

Toplam Görev Dağılımı (2015 Bahar)


NoAdı SoyadıHSMDTMOdaTel
1  Agah Oktay Ertay14 0 0 14 1209 7400
2  Ahmet Çağrı Bağbaba8 3 0 14 1111 6732
3  Ali Doğuş Güngördü10 2 0 14 3111 3554
4  Alican Uysal8 3 0 14 3111 3554
5  Ayan Derya12 1 0 14 3111 3554
6  Ayşe Betül Büyükşar9 1 2 14 3204 7405
7  Bahri Abacı8 1 3 14,5 1113 6733
8  Berat Doğan12 1 0 14 3009 3645
9  Bilgi Görkem Yazgaç9 2 1 14,5 3207 3568
10  Buse Ustaoğlu11 1 1 14,5 1115 6734
11  Can Suer8 3 0 14 1211 3635
12  Can Zoroğlu9 2 1 14,5 3011 6727
13  Egemen Bilgin10 2 0 14 3009 3645
14  Emeç Erçelik8 2 0 12 1117 3506
15  Emrah Abtioğlu7 3 1 14,5 1115 6734
16  Emre Göncü10 2 0 14 1109 3617
17  Ercan Kalalı6 4 0 14 1105 6731
18  Ergin Aslan12 1 0 14 3207 3568
19  Ersin Alaybeyoğlu12 1 0 14 3111 3554
20  Furkan Peker9 2 1 14,5 3207 3568
21  Hüseyin Önder Bektaş10 2 0 14 3209 3569
22  İsmail Demir5 3 1 12,5 1105 6731
23  İsmail Dilman8 3 0 14 1113 6733
24  Latif Akçay8 3 0 14 1111 6732
24  HI HS MD TM Oda Tel
25  Mahmud Esad Yiğit10 2 0 14 3209 3569
26  Mehmet Başaran12 1 0 14 1113 6733
27  Mehmet Nuri Akıncı10 2 0 14 1209 7400
28  Mehmet Tükel8 3 0 14 1111 6732
29  Mesut Atasoyu10 2 0 14 3106 3556
30  Muhammet Sait Altuner8 3 0 14 3106 3556
31  Nergiz Şahin8 3 0 14 3011 6727
32  Osman Ceylan6 4 0 14 1206 3641
33  Ozan Vahit Altınpınar8 3 0 14 1115 6734
34  Özden Bayır9 2 1 14,5 3104 3550
35  Rahmi Elibol8 3 0 14 1117 3506
36  Ramazan Yeniçeri8 3 0 14 1109 3617
37  Salih Vehbi Cömert6 4 0 14 3009 3645
38  Semiha Tedik Başaran12 1 0 14 3203 -----
39  Serkan Yıldız8 3 0 14 1105 6731
40  Tuba Ayhan0 0 0 0 1109 3617
41  Tuğhan Çağlayan11 1 1 14,5 1211 3635
42  Ulaş Taşkın8 3 0 14 3011 6727
43  Yağmur Sabucu12 1 0 14 3209 3569
44  Yasemin Onuş8 3 0 14 3104 3550
45  Zehra Yiğit8 2 0 12 3203 -----
Toplam 401 97 13 615
Kişi-başı-ortalama 9,11 2,20 0,30 13,97
Not: Hİ(Haftaiçi) 1, HS (Hafta Sonu) 2, MD (Mesai Dışı) 1.5 gözetmenlik sayılarak yük dağılımı tablosu TM(toplam) puanı hesaplanmıştır.

Gözetmenlik KomisyonuEpostaOdaTel
res Suat Aksu (website)suataksu@32053563
res Can Suer (1200)suerc@12113635
res Semiha Tedik Başaran (3200)tedik@32033566
res Ahmet Çağrı Bağbaba (1100)bagbaba@11113506
res Mesut Atasoyu (3100/3000)matasoyu@31063556

Yük Dağılımı ve Haftalık Program Sayfa Başına Dön


Gruplara Göre Yük Dağılımı Listesi (2015 Bahar)

EEF Derslik Sınav Kapasiteleri


Derslik Ders kontenjanı Sınav Kontenjanı Derslik Planı Notlar
210280402102
210480402104
210680402106
410296484102
410496484104
510160305101
510360305103
510560305105
510760305107
510213244/665102
510412040/605104
510624125106
520164325201
520364325203
520564325205
520764325207
520211040/605202
52049936/545204
520620105206
530160305301
530360305303
530560305305
530760305307
530213244/665302
530412040/605304
530624125306
630913052 (78)6309
130160241301
130332161303
130523231305
13029696 (64)1302
1304140521304
Z145 (6 sandalye eksik)27Z1
Z2159Z2
Z32012/16Z3
Z43016Z4

İTÜ Bina Kodları - SİS Sayfası

Derslik dağıtımları yetkili Birim: İTÜ Elektrik-Elektronik Fakültesi
Öğrenci İşleri Bürosu. Tel: 212-285-3694