2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı EHMB Lisans Sınav Programı

Sınav Programı   

EHMB Öğretim Elemanı Adı Soyadı İle Listele

Araş.Gör.Dr. Ayan Derya - Sınav Bilgileri / Tüm Sınavlar || Yapılacak Sınavlar

CRN Ders Kodu Ders Adı Öğretim Üyesi Kayıtlı Tarih Gün Saat Bina Sınıf Gözetmen Notlar
CRN 6. Hafta (9-15 Mart) / Ders Adı Öğretim Üyesi Kayıtlı Tarih Gün Saat Bina Sınıf Gözetmen Notlar
20856 EHB 352 Sayısal Haberleşme Hakan Ali Çırpan 45 12 Mart Perşembe 1330‑1630 EEB 5205 Mehmet Başaran
5306 Ayan Derya
CRN 7. Hafta (16-22 Mart) / Ders Adı Öğretim Üyesi Kayıtlı Tarih Gün Saat Bina Sınıf Gözetmen Notlar
20720 EHB 222 Elektroniğe Giriş Rıza Can Tarcan 53 16 Mart Pazartesi 0930‑1230 EEB 6309 Ayan Derya 4102 alındı 6309 verildi
20783 EHB 252E Signals and Systems Hülya Yalçın 50 19 Mart Perşembe 1400‑1630 EEB 4104 Bahri Abacı
2.derslik Ayan Derya
CRN 11. Hafta (13-19 Nisan) / Ders Adı Öğretim Üyesi Kayıtlı Tarih Gün Saat Bina Sınıf Gözetmen Notlar
20720 EHB 222 Elektroniğe Giriş Rıza Can Tarcan 53 13 Nisan Pazartesi 0930‑1230 EEB 6309 Ayan Derya 4102 alındı 6309 verildi
CRN 12. Hafta (20-26 Nisan) / Ders Adı Öğretim Üyesi Kayıtlı Tarih Gün Saat Bina Sınıf Gözetmen Notlar
20748 EHB 232 Devre ve Sistem Analizi Yüksel Çakır 67 20 Nisan Pazartesi 1330‑1630 EEB 2106 Rahmi Elibol
5301 Ayan Derya
CRN 14. Hafta (4-10 Mayıs) / Ders Adı Öğretim Üyesi Kayıtlı Tarih Gün Saat Bina Sınıf Gözetmen Notlar
20783 EHB 252E Signals and Systems Hülya Yalçın 50 7 Mayıs Perşembe 1400‑1630 EEB 4104 Emre Göncü Buse Ustaoğlu yerine
2.derslik Ayan Derya
CRN 15. Hafta (13 - 17 Mayıs 2015) / Final Öğretim Üyesi Kay. Tarih Gün Saat Bina Sınıf Gözetmen Notlar
20164 ALM 101 Almanca I (Kredisiz) İdris Nejat Gören 26 15 Mayıs Cuma 1200‑1400 YD-Maçka YB08 Ayan Derya Yabancı Diller/Maçka
20850 EHB 322E Digital Electronic Circuits Nil Tarım 53 17 Mayıs Pazar 1500‑1700 EEB 5304 Ali Doğuş Güngördü (HS)
5101 Ayan Derya (HS)
CRN 16. Hafta (18 - 24 Mayıs 2015) / Final Öğretim Üyesi Kayıtlı Tarih Gün Saat Bina Sınıf Gözetmen Notlar
23499 MAL 201 Malzeme Bilimi Ünal Anıl Doğan 80 18 Mayıs Pazartesi 1200‑1400 EEB 2102 Ayan Derya 1 EHB
2104 Başka Bölüm Gözetmeni 1 MAK
25326 EHB 429E Communic.Elect.Circuits Melih Pazarcı 7 21 Mayıs Perşembe 0900‑1100 EEB 5105 Ayan Derya
20720 EHB 222 Elektroniğe Giriş Rıza Can Tarcan 53 22 Mayıs Cuma 1500‑1700 EEB 5204 Ayan Derya
5302 Ali Doğuş Güngördü
CRN 18. Hafta (1-5 Haziran 2015) / Bütünleme Öğretim Üyesi Kayıtlı Tarih Gün Saat Bina Sınıf Gözetmen Notlar
20754 EHB 232 Devre ve Sistem Analizi Neslihan Serap Şengör 1 Haziran Pazartesi 12:00‑14:00 EEB 5305 Ayan Derya
20720 EHB 222 Elektroniğe Giriş Rıza Can Tarcan 2 Haziran Salı 09:00‑11:00 EEB 5205 Ayan Derya

Yük Dağılımı

Hafta içi (HI) gözetmenlik: 12
Mesai dışı (MD) (HI 16:30 sonrası) gözetmenlik: 0
Hafta sonu (HS) gözetmenlik: 1
Gözetmenlik Toplam Yük (TM) = HI X 1 + MD X 1.5 + HS X 2 = 14

Bu liste 10.06.2015 - 16:48 tarihinde güncellenmiştir.
Lütfen güncel genel gözetmenlik programı için buraya tıklayınız

Sınav Programı Son Güncelleme: 10.06.2015 - 16:48
Powered by Google Sheets

Final Sınav Programı

... TBA

Sınav Programı

... TBA

Toplam Görev Dağılımı (2015 Bahar)


NoAdı SoyadıHSMDTMOdaTel
1  Agah Oktay Ertay14 0 0 14 1209 7400
2  Ahmet Çağrı Bağbaba8 3 0 14 1111 6732
3  Ali Doğuş Güngördü10 2 0 14 3111 3554
4  Alican Uysal8 3 0 14 3111 3554
5  Ayan Derya12 1 0 14 3111 3554
6  Ayşe Betül Büyükşar9 1 2 14 3204 7405
7  Bahri Abacı8 1 3 14,5 1113 6733
8  Berat Doğan12 1 0 14 3009 3645
9  Bilgi Görkem Yazgaç9 2 1 14,5 3207 3568
10  Buse Ustaoğlu11 1 1 14,5 1115 6734
11  Can Suer8 3 0 14 1211 3635
12  Can Zoroğlu9 2 1 14,5 3011 6727
13  Egemen Bilgin10 2 0 14 3009 3645
14  Emeç Erçelik8 2 0 12 1117 3506
15  Emrah Abtioğlu7 3 1 14,5 1115 6734
16  Emre Göncü10 2 0 14 1109 3617
17  Ercan Kalalı6 4 0 14 1105 6731
18  Ergin Aslan12 1 0 14 3207 3568
19  Ersin Alaybeyoğlu12 1 0 14 3111 3554
20  Furkan Peker9 2 1 14,5 3207 3568
21  Hüseyin Önder Bektaş10 2 0 14 3209 3569
22  İsmail Demir5 3 1 12,5 1105 6731
23  İsmail Dilman8 3 0 14 1113 6733
24  Latif Akçay8 3 0 14 1111 6732
24  HI HS MD TM Oda Tel
25  Mahmud Esad Yiğit10 2 0 14 3209 3569
26  Mehmet Başaran12 1 0 14 1113 6733
27  Mehmet Nuri Akıncı10 2 0 14 1209 7400
28  Mehmet Tükel8 3 0 14 1111 6732
29  Mesut Atasoyu10 2 0 14 3106 3556
30  Muhammet Sait Altuner8 3 0 14 3106 3556
31  Nergiz Şahin8 3 0 14 3011 6727
32  Osman Ceylan6 4 0 14 1206 3641
33  Ozan Vahit Altınpınar8 3 0 14 1115 6734
34  Özden Bayır9 2 1 14,5 3104 3550
35  Rahmi Elibol8 3 0 14 1117 3506
36  Ramazan Yeniçeri8 3 0 14 1109 3617
37  Salih Vehbi Cömert6 4 0 14 3009 3645
38  Semiha Tedik Başaran12 1 0 14 3203 -----
39  Serkan Yıldız8 3 0 14 1105 6731
40  Tuba Ayhan0 0 0 0 1109 3617
41  Tuğhan Çağlayan11 1 1 14,5 1211 3635
42  Ulaş Taşkın8 3 0 14 3011 6727
43  Yağmur Sabucu12 1 0 14 3209 3569
44  Yasemin Onuş8 3 0 14 3104 3550
45  Zehra Yiğit8 2 0 12 3203 -----
Toplam 401 97 13 615
Kişi-başı-ortalama 9,11 2,20 0,30 13,97
Not: Hİ(Haftaiçi) 1, HS (Hafta Sonu) 2, MD (Mesai Dışı) 1.5 gözetmenlik sayılarak yük dağılımı tablosu TM(toplam) puanı hesaplanmıştır.

Gözetmenlik KomisyonuEpostaOdaTel
res Suat Aksu (website)suataksu@32053563
res Can Suer (1200)suerc@12113635
res Semiha Tedik Başaran (3200)tedik@32033566
res Ahmet Çağrı Bağbaba (1100)bagbaba@11113506
res Mesut Atasoyu (3100/3000)matasoyu@31063556

Yük Dağılımı ve Haftalık Program Sayfa Başına Dön


Gruplara Göre Yük Dağılımı Listesi (2015 Bahar)

EEF Derslik Sınav Kapasiteleri


Derslik Ders kontenjanı Sınav Kontenjanı Derslik Planı Notlar
210280402102
210480402104
210680402106
410296484102
410496484104
510160305101
510360305103
510560305105
510760305107
510213244/665102
510412040/605104
510624125106
520164325201
520364325203
520564325205
520764325207
520211040/605202
52049936/545204
520620105206
530160305301
530360305303
530560305305
530760305307
530213244/665302
530412040/605304
530624125306
630913052 (78)6309
130160241301
130332161303
130523231305
13029696 (64)1302
1304140521304
Z145 (6 sandalye eksik)27Z1
Z2159Z2
Z32012/16Z3
Z43016Z4

İTÜ Bina Kodları - SİS Sayfası

Derslik dağıtımları yetkili Birim: İTÜ Elektrik-Elektronik Fakültesi
Öğrenci İşleri Bürosu. Tel: 212-285-3694